Nejlepší vlastnosti Domovanje Web Hosting Company

Webové stránky nikdy nebudou existovat bez hostitele. Hostitelé webových stránek poskytují webovým stránkám místo k životu a zpřístupňují je všem návštěvníkům. Pokud hledáte ideálního partnera pro svou firmu nebo společnost, Domovanje je přední webhostingovou společností ve Slovinsku. 

Zde jsou hlavní vlastnosti, které tohoto poskytovatele webhostingu odlišují od ostatních webhostingů:

Škálovatelnost

Dobře si prohlédněte obsah a návštěvnost svých současných webových stránek. Předpokládáte, že kvůli většímu počtu návštěvníků budete v budoucnu potřebovat více zdrojů? Nebo plánujete přidat další obsah, například galerie videí nebo fotografií? 

Pokud ano, pak máte štěstí, protože se můžete spolehnout, že Domovanje bude škálovat s růstem vašeho podnikání. Poskytovatel dokáže vytvořit prostor pro vaši expanzi a držet s ní krok, takže se nemusíte bát, že byste jej v dohledné době přerostli.

Hostitelé webových stránek poskytují webovým stránkám místo k životu a zpřístupňují je všem návštěvníkům.

Zabezpečení

Každá webhostingová společnost ví, jak důležité je zajistit maximální bezpečnost všech webových stránek, které má na starosti. Webhostingové servery Domovanje jsou vybaveny výkonnými a účinnými firewally. Společnost také neustále monitoruje servery, zda nedošlo k neoprávněnému vniknutí nebo neobvyklé aktivitě. 

Webový hostitel také podporuje certifikáty Secure Socket Layer neboli SSL, které slouží jako další bezpečnostní vrstva, která dokáže zašifrovat data putující mezi prohlížečem uživatelů webu a vaším prohlížečem. Protokol SSL se dnes stal standardem pro každou webovou stránku. Je také nutností pro webové stránky, které přijímají platby za prodej produktů nebo obojí.

Rychlost

Věřte tomu nebo ne, ale vaše webové stránky by se měly načíst do 2 sekund, a pokud to trvá déle, je pravděpodobné, že návštěvníci bez rozmýšlení odejdou. Podle rychlosti načítání stránek hodnotí webové stránky také společnost Google.

To vše jen znamená, že webové stránky s pomalým nebo špatným výkonem se nejen vyhýbají zákazníkům, ale nakonec také zhorší vaše umístění ve vyhledávačích. 

Ačkoli rychlost vašich webových stránek může ovlivnit několik různých faktorů, mít spolehlivého webového hostitele s dostatečným výpočetním výkonem, pamětí a výkonným serverem, který se přizpůsobí rychlosti načítání stránek jako blesk, je pro všechny moderní firmy zásadní.

Podpora

Mají členové vašeho týmu potřebné pracovní síly, interní zdroje a technické know-how pro správu webového serveru, nebo máte pocit, že je lepší spolupracovat s webovým hostitelem, který to všechno zvládne za vás?

Dobrý webhosting vám rád poskytne podporu, nabídne nepřetržité sledování po celý den a v případě výpadku nebo jiných problémů bude vždy k dispozici.

Každá webhostingová společnost ví, jak důležité je zajistit maximální bezpečnost všech webových stránek, které má na starosti.

Cena

Webhostingové služby vás mohou snadno stát několik dolarů až tisíce dolarů měsíčně. Někteří samozřejmě tvrdí, že je nabízejí zdarma. Ale stejně jako u všeho ostatního na tomto světě můžete očekávat, že dostanete přesně to, za co si zaplatíte.

Takzvaný webhosting zdarma nemusí být nutně zdarma, protože na oplátku musíte na svých webových stránkách provozovat reklamu nebo může být hostingová služba pouhým doplňkem většího a dražšího balíčku služeb. 

Levné nabídky webhostingu také znamenají, že váš přístup ke zdrojům a flexibilita budou poměrně omezené, což může mít za následek problémy s výkonem. Proto se důrazně doporučuje určit vaše konkrétní požadavky na webhosting, abyste se ujistili, že nedostanete falešnou výhodnou nabídku, která ani neuspokojí vaše potřeby v oblasti hostingu webových stránek.

Prostředí webhostingu

Pokud jde o webhostingové služby, nejlevnější možností je sdílený hosting, ačkoli za částku, kterou ušetříte, existuje několik významných kompromisů. Sdílený webhosting znamená, že vaše webové stránky a další webové stránky budou umístěny na jednom serveru.

Znamená to, že budete sdílet prostředky a prostor na serveru s některými dalšími stránkami. Pokud některá z webových stránek pod serverem zaznamená obrovský nárůst počtu návštěvníků, může to mít negativní dopad na výkon vašich webových stránek. 

Rychlost načítání stránek se může zpomalit nebo samotný web může být zcela nedostupný. Jakmile k tomu dojde, potenciální návštěvníci, kteří se budou snažit na web dostat, dostanou chybovou zprávu. A konečně, sdílený hosting představuje také několik rizik z hlediska bezpečnosti, takže postupujte opatrně. 

VPS neboli hosting virtuálních privátních serverů je webhosting posunutý na vyšší úroveň. Jedná se o dedikovaný simulovaný server, který běží s dalšími webovými stránkami VPS na jednom serveru. Webové stránky VPS mají svou vyhrazenou část serveru. Výkon každé webové stránky tak netrpí vlivem změn provozu na ostatních. 

Bezpečnostní rizika jsou také nižší, protože každý web je od ostatních oddělen. Kromě toho, že je k dispozici více prostředků, umožňuje hosting VPS také lepší kontrolu nad hostingovým prostředím.

Protokol SSL se dnes stal standardem pro každou webovou stránku. Je také nutností pro webové stránky, které přijímají platby za prodej produktů nebo obojí.

Dedikovaný webhosting naopak znamená, že vaše webové stránky běží na jednom serveru a využívají veškerý dostupný výkon a úložný prostor bez nutnosti sdílení s ostatními. Můžete mít také plnou kontrolu nad tím, jak plánujete server využívat. 

Společnosti s kvalifikovanými IT pracovníky se mohou rozhodnout pro dedikované servery. V takových případech je společnost jako jediná zodpovědná za správu serveru, která zahrnuje instalaci a údržbu firewallů, aktualizací i dalších bezpečnostních opatření. Společnost se také bude muset sama vypořádat s výpadky a problémy. 

Pokud dáváte přednost dedikovanému hostingu, je další dostupnou možností spravovaný dedikovaný hosting. Zde společnost, která vlastní web, bude provozovat plně dedikovaný server webového hostitele, který se stará o potřeby zabezpečení a údržby serveru. 

YouTube video

A konečně cloudové hostingové servery běží na obrovských obřích veřejných cloudech, které kombinují výkon několika fyzických serverů. Vzhledem k tomu, že cloud hosting není omezen pouze na jeden server, je snazší jej škálovat jednoduchým přidáním dalšího prostoru bez nutnosti změny konfigurace nebo změny poskytovatele hostingu. Navíc budete platit pouze za využívané zdroje. 

Až budete příště potřebovat spolehlivého poskytovatele webhostingu, který má všechny tyto vlastnosti, Domovanje je jméno, kterému můžete důvěřovat a které vám poskytne takové výsledky, jaké očekáváte a jaké si zasloužíte.

Ze stejné kategorie:

Přejít nahoru