Mnoho krás Bowenovy terapie

V současné době se lidé více než kdy jindy začínají spoléhat na moderní medicínu při léčbě různých nemocí a zdravotních potíží. Jedna přírodní léčba se však začíná dostávat do popředí zájmu díky svým mnoha výhodám. Není jím nic jiného než Bowenova terapie

Tato jedinečná terapie pomáhá léčit různé běžné stavy, včetně bolestí hlavy, svalů, stresu, zažívacích potíží a úzkosti. 

Bowenova terapie v kostce 

Bowenova terapie neboli Bowenwork je forma neinvazivní jemné práce s tělem. Terapie vychází z principů tradiční čínské medicíny. Jedná se o alternativní medicínu, která využívá jemných doteků k manipulaci s pojivovými tkáněmi a svaly. 

Bowenwork využívá také tahy prstů a jemný tlak na konkrétní body v těle. Bowenova metoda se zaměřuje na šlachy, vazy, svaly a okolní kůži. Cílem těchto pohybů je stimulovat nervový systém a snížit tak bolest. 

Jedna přírodní léčba se však začíná dostávat do popředí zájmu díky svým mnoha výhodám. Není jím nic jiného než Bowenova terapie

Zde jsou některé z pozoruhodných výhod, které můžete využít, když podstoupíte tuto jedinečnou práci s tělem:

Zlepšení soustředění

S přibývajícím věkem se vaše mysl i tělo začnou zpomalovat. V důsledku toho pro vás může být obtížnější vybavit si věci a soustředit se na úkoly jako dříve. Dobrou zprávou je, že existuje několik věcí, které můžete udělat pro to, aby byl váš mozek bystřejší a soustředěnější. Bowenova terapie je jednou z nich. 

Bowenova terapie může pomoci zvýšit průtok krve do vašeho mozku, což v důsledku stimuluje nervový systém. Tento zvýšený průtok krve může také okysličovat a vyživovat mozek a zlepšovat tak kognitivní funkce. 

Zjistilo se také, že geriatrická masáž pomáhá zlepšovat držení těla a snižovat napětí a úroveň stresu. Je to vynikající způsob, jak zlepšit klesající kognitivní funkce. Bowenova masáž snižuje napětí a stres a pomáhá tak udržet vaši mysl soustředěnou a bystrou i ve vyšším věku. 

Lepší spánek

Věděli jste, že miliony lidí trpí problémy se spánkem, jako je nedostatek spánku a nespavost? I když vás možná uklidňuje myšlenka, že nejste sami, špatnou zprávou je, že nedostatek spánku je často viníkem mnoha zdravotních problémů, pokud se neřeší. 

Naštěstí vám může pomoci Bowenova terapie. Jemné a pomalé pohyby během Bowenova sezení uvolňují mysl i tělo a pomáhají vám rychleji usnout a dlouho zůstat zdravě spát. Pokud vám nespavost nebo jiný podobný problém se spánkem dává zabrat, můžete si díky Bowenově terapii užít klidné noci plné kvalitního spánku. 

YouTube video

Zvýšená hladina energie

Cítíte se v těchto dnech poněkud bez energie? Proč nevyzkoušet Bowenwork, který dodá vaší energetické hladině tolik potřebnou vzpruhu? Jemná ruční terapie uvede vaše tělo do rovnováhy a zlepší krevní oběh. Díky tomu se začnete cítit čipernější a plnější energie. Vzhledem k tomu, že Bowenwork je šetrná forma terapie, je vhodná pro každého bez ohledu na fyzickou kondici nebo věk.

Pokud si chcete užít všechny tyto a další výhody Bowenovy terapie, nenechte si ujít příležitost navštívit Thermanu Laško a zažít dokonalý zážitek z této jedinečné techniky!

Ze stejné kategorie:

    Žádný nenalezen
Přejít nahoru